O Kongsberg Maritime Poland

Kongsberg Shipmedics team
Zespół Kongsberg Maritime Poland.

Kongsberg Maritime Poland należy do światowej sieci oddziałów Kongsberg Maritime. Specjalizujemy się w obsłudze serwisowej urządzeń elektroniki okrętowej, lokalnie projektujemy zintegrowane systemy automatyki a także jesteśmy postrzegani jako specjaliści w dziedzinie technologii informatycznych. Stabilny szkielet przedsiębiorstwa jest oparty na głębokiej wierze w poświęcenie ciężkiej pracy i odpowiedzialności za nią. Nasz cel to doskonałość w obsłudze klientów, którym to dostarczamy usługi na najwyższym poziomie i o nieskazitelnej jakości.

Produkujemy i dostarczamy systemy dynamicznego pozycjonowania, nawigacji, detekcji, łączności i automatyki dla jednostek pływających i instalacji typu offshore. Najważniejsze rynki zbytu to kraje silnego przemysłu stoczniowego oraz firmy wydobywające i przetwarzające ropę naftowę.

Wieloletnie doświadczenie, wiedza i wysoka integracja naszych produktów tworzą unikalne na skalę światową rozwiązania służące naszym klientom. Jako jedyni na rynku dostarczamy pełen technologiczny wachlarz urządzeń i usług z zakresu szeroko rozumianej elektroniki morskiej i automatyki przemysłowej.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami